Apie mus

A.D.O.M. ADVOKATŲ KONTORA
Apie A.D.O.M.

Padedame tik sąžiningą verslą vykdantiems subjektams

Savo veikloje vadovaujamės aukštais moralės, etikos ir bendravimo standartais. Padedame tik sąžiningą verslą vykdantiems subjektams.

Nuolat stengiamės įsigilinti į kliento veiklos specifiką, jo poreikius, padedame pasirinkti labiausiai kliento interesus atitinkantį sprendimą ir jį įgyvendinti. Sprendimą, reikalaujantį specialių žinių, klientui pateikiame pasitelkdami kolegas, verslo konsultantus bei kitus profesionalius specialistus.

Atstovaujame išvykusius į užsienį tautiečius per atstumą sprendžiant įvairiausius klausimus (nekilnojamojo turto įgijimo, naudojimo, valdymo, paveldėjimo, santuokos nutraukimo, vaikų išlaikymo ir pan.).

Įvertinę kliento finansinę padėtį, kontoros galimybes, keliamų klausimų sudėtingumą, kitus reikšmingus aspektus, galime nuspręsti teikti paslaugas neatlygintinai. Tokiu būdu teisinę pagalbą teikiame tik fiziniams asmenims dėl jų asmeninių interesų apsaugos ir gynimo.

Mūsų filosofija

Savo veikloje vadovaujamės aukštais moralės, etikos ir bendravimo standartais. Padedame tik sąžiningą verslą vykdantiems subjektams.

Nemokama konsultacija

Pirma konsultacija paprastai yra nemokama.

Profesinė praktika studentams

Teisės studentams suteikiame galimybes atlikti privalomą profesinę praktiką pagal universiteto reikalavimus.

Mūsų stipriosios pusės

Kodėl klientai renkasi mus?

Žmonės vertina mūsų nuoširdumą ir profesionalumą. Mes nežadame to, ko padaryti negalime. Žmogus paprastai pats nori atsilyginti už sąžiningai atliktą darbą, kurį mato, supranta ir vertina.

0+
Atlikta konsultacijų
0%
Sėkmingų bylų
0 000 000+
Priteista klientų naudai
0+
Metų patirtis

Dažniausiai užduodami klausimai

KIEK TRUNKA IR KAINUOJA PIRMA KONSULTACIJA?

Stengiamės, kad ji neužtruktų pusvalandžio. Pirmoji konsultacija fiziniams asmenims paprastai yra nemokama.

KADA TURĖČIAU KREIPTIS Į JUS?

Tada, kada nežinote ar abejojate, kokį pasirinkimą padaryti. Kiekvienas pasirinkimas jus tolina arba artina prie problemos. Skatiname klientus kreiptis teisinės konsultacijos dar tada, kai jie turi pagrįstų abejonių dėl susidariusios/susidarysiančios situacijos. Tokiu būdu tikimės, kad pakaks kvalifikuoto patarimo.

KIEK KAINUOJA JŪSŲ PATARIMAI, PAGALBA?

Tai yra labai individualu, nes gyvenime pasitaiko įvairaus sudėtingumo klausimų. Tačiau dėl paslaugų kainos galima susitarti iš anksto, preliminariai įvertinus mūsų teisines galimybes bei laiką Jūsų naudai.

A.D.O.M. ADVOKATAI